0%

شرایط استفاده از پکیج‌های رتبه شو

دانش‌آموز عزیز، لطفا به موارد زیر هنگام خرید پکیج‌های رتبه شو توجه کنید؛ خرید شما به منزله آگاهی کامل از موارد زیر است:

1- شما پس از پرداخت هزینه و دریافت پکیج‌های آموزشی، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از  خرید پکیج محتوای آموزشی زیست شناسی رتبه شو در اختیار شما قرار می گیرد و دانش آموز خصوصی ما محسوب می‎شوید. این محتوا تنها برای استفاده توسط دانش‌آموز خصوصی است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوهای آموزشی و تست زنی، جزوات مروری و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

2- پشتیبانی و رفع اشکال برای پکیج‌های دهم، یازدهم و دوازدهم فقط برای مدت مشخص و محدود یک ساله می­باشد و این دوره برای پکیج‌های جامع رتبه شو برای مدت دو سال می‌باشد و شما می‌توانید در این دوران بطور مستقیم با مدرس دوره در ارتباط باشید و رفع اشکال انجام دهید.
2-1- رفع اشکال در فضای مجازی (تلگرام، واتساپ و سایت زیست شناسی ناسوتی) انجام خواهد پذیرفت.

3- در طی دوره ویدیوهای تکمیلی فقط در بستر فضای مجازی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

4- در حال حاضر پرداخت طریق درگاره زرین پال و کارت به کارت امکان پذیر بوده و شامل هزینه‌ی پکیج آموزشی و خدمات پشتیبانی می‌با‌شد.

5- در صورت خرید محصولات، می‌توانید جهت شرکت در همایش‌های جمع بندی و همچنین محتوای آموزشی سال‌های آینده از تخفیفات ویژه‌ای بهره مند شوید.

6- دانشجو تعهد دارد جواب هیچ­یک از  آزمون‌ها را با دیگران به هیچ نحو و در هیچ زمانی به اشتراک نگذارد.

شرایط پشتیبانی

1- جهت دریافت پشتیبانی باید شماره‌ی تماسی که با آن در تلگرام و یا واتساپ عضو می‌باشید را در پروفایل کاربری خود وارد کنید.

2- در ایام امتحانات جهت جلوگیری از تقلب و سوء استفاده از سیستم پشتیبانی و رفع اشکال پاسخگویی به سوالات شما با  تاخیر انجام خواهد پذیرفت.

3- دانشجو تعهد دارد که در هیچ­یک از آزمون‌ها  تقلب نکند. درصورتی که مشخص شود در طی دوره تقلب نموده است از دریافت خدمات پشتیبانی و رفع اشکال محروم خواهد شد.